Som veľmi spokojná, s kefou sa dobre manipuluje a zmierňuje krepovitosť vlasov.
Krásna mint farba, moderný dizajn, rýchle sušenie. Dá sa nastaviť teplota aj intenzita,ťuknutim sa vždy prepne, nakoniec účes fixujem stlačením tlačidla na studený vzduch.
Super
Mám dlhé husté vlasy,vyfénovať ich vždy trvalo večnosť,ale s mojim novým fenom je to šup,šup a vlasy sú suché,je to rýchle a konečne necítim pri fénovaní ako mi horia vlasy.A kulma,úžasná vec,je to rýchle a je neuveritelné aké vlny viem vytvorit naozaj za chvílu.Ďakujem
Som velmi spokojna. Vzdy po zehleni mi vlasy rychlo ostali mastne. Tato zehlicka je vynikajuca. Mozem len odporucit
Velmi dobre sa s nim fukaju vlasy a je lahky. Vlasy su jemne uz mam druhy:).
Som veľmi spokojná. Veľmi ľahká úprava vlasov. Vlasy sú lesklé a účes je nadýchany.
skvele vyfuka vlasy do pekneho tvaru 👌pouzivam iba kefu a stacil by aj jeden rozmer kefy,nepouzivam obidve ale uz si bez toho neviem predstavit susit vlasy.
Naprostá spokojenost! Lehký do ruky! Vlasy jsou během chvíle suché, rovné a plné objemu!